ПРОГРАМА НА „А” РЕПУБЛИКАНСКА ХАНДБАЛНА ГРУПА – ЖЕНИ

ПРОГРАМА

„А” РЕПУБЛИКАНСКА ХАНДБАЛНА ГРУПА

– ЖЕНИ

ВРЕМЕННО КЛАСИРАНЕ

 

 

 

Отбор M П Р З Г. Р. Т
1. Бъки 7 6 0 1 225:170 12
2. Етър‘64 7 5 1 1 190:150 11
3. Свиленград 7 4 1 2 218:162 9
4. Шумен‘98 7 4 0 3 165:169 8
5. Поморие 7 1 0 6 169:236 2
6. Ники спорт 7 0 0 7 162:242 0

Пролетен полусезон 2018/19

Осми кръг

20 януари 2019 г. (неделя)

Отбор – домакин:                            

2022 Свиленград       14:00   Бъки – Свиленград

2023 Поморие                       13:00   Поморие – Етър’64

2024 Шумен              14:00   Шумен’98 – Ники спорт

Девети кръг

27 януари 2019 г. (неделя)

Отбор – домакин:                            

2025 Габрово                        14:00   Етър’64 – Бъки

2026 Шумен              14:00   Шумен’98 – Поморие

2027 Сливница          14:00   Ники спорт – Свиленград

Десети кръг

02 февруари 2019г. (събота)

Отбор – домакин:                            

2028 В. Търново        14:00   Свиленград – Етър’64

2029 Габрово                        14:00   Бъки – Шумен’98

2030 Поморие                       13:00   Поморие – Ники спорт

ОСНОВНА ФАЗА

Първа група

Първи кръг

16 февруари 2019г. (събота)

2031 …………… 14:00                    1 – 3

Втори кръг

23 февруари 2019г. (събота)

2033 …………… 14:00                    3 – 2

Трети кръг

!!! 02 март 2019г. (събота) !!!

2035 …………… 15:00                    2 – 1

Четвърти кръг

09 март 2019г. (събота)

2037 …………… 15:00                    3 – 1

Пети кръг

16 март 2019г. (събота)

2039 …………… 15:00                    2 – 3

Шести кръг

30 март 2019г. (събота)

2041 …………… 15:00                    1 – 2

Втора група

Първи кръг

16 февруари 2019г. (събота)

2032 …………… 14:00                    1 – 3

Втори кръг

23 февруари 2019г. (събота)

2034 …………… 14:00                    3 – 2

Трети кръг

!!! 02 март 2019г. (събота) !!!

2036 …………… 15:00                    2 – 1

Четвърти кръг

09 март 2019г. (събота)

2038 …………… 15:00                    3 – 1

Пети кръг

16 март 2019г. (събота)

2040 …………… 15:00                    2 – 3

Шести кръг

30 март 2019г. (събота)

2042 …………… 15:00                    1 – 2

Полуфинални плейофи (играе се до две победи)

  1. Първа среща – 06 април 2019г. (събота)
  2. Втора среща – 13 април 2019г. (събота)
  3. Трета среща (условно) – 26 април 2019г. (петък)

Супер-финал (играе се до две победи)

  1. Първа среща – 04 май 2019г. (събота)
  2. Втора среща – 18 май 2019г. (събота)
  3. Трета среща (условно) – 25 май 2019г. (събота)

 

КУПА НА БЪЛГАРИЯ

Финален турнир       – 09-10 февруари 2019г. (събота-неделя)

КУПА “БЪЛГАРИЯ – БФХ“ – девойки до 19 год.

Финален турнир       – 12-13 януари 2019г. (събота-неделя)

КУПА “БЪЛГАРИЯ – БФХ“ – девойки старша възраст Ж16

Финален турнир       – 03-04 март 2019г. (събота-неделя)