НА 6 ГОЛА “РАЗСТОЯНИЕ” ОТ ШАМПИОНКИТЕ – “БЪКИ”

Да припомним, че първият мач на ОХК „Поморие”-жени, от новото първенство /2018-2019/ срещу ХК „Бъки”-Габрово приключи с категорична победа за шампионките, с разлика от 19 гола.

С всяка изминала среща нашите момичета стават все по-уверени и можещи, под  ръководството на техния наставник Десислав Симеонов.

С много хъс и постоянство Симеонов, следва своите задачи и цели, безкомпромисно,  така че момичета ни отново, но заслужено да бъдат сред най-добрите.

И … го прави заедно с отбора си!

В днешната среща ОХК „Поморие бе домакин и прие, като гост ХК „Бъки”-Габрово

Тя е и доказателство за всичко казано по-горе.

Първото полувреме завърши само с 3 гола разлика /18:21/, като през цялото време играта бе почти равностойна.

Момичетата показаха една добра игра, с много повече завършващи атаки, спрямо изминалите срещи, добре организирани комбинации и няколко успешни контраатаки.

Още в началото на второто полувреме габровки разиграха бързи атаки и увеличиха разликата /21:25 /, успешно се възползваха от бързите контраатаки, които им донесоха и победата с 32:38.

Достойна игра на женския ни тим, носеща радост, както на ръководството, така и на зрителите.